Синопсис

Знайомтесь, це Жорік


Хлопець «із простих». Наївний, трохи грубуватий, але «свій у дошку». Приїхав у столицю з провінції і вважає, що двох місяців абсолютно достатньо, щоб самотужки побороти корупцію і бюрократію в країні, стати культурно освіченою людиною, долучитись до бізнес еліти суспільства та завоювати серце найгарнішої та «дорогої» жінки. Головне, за словами Жоріка, «зрозуміти що до чого, а вже потім усе швиденько намутити».

Київ нашого часу


Київ — ще однин головний герой фільму. Саме він надихнув режисерку до створенню фільму, тому уявити події в будь-якому іншому місті не вдається.

Сюди щороку приїжджають тисячі Жоріків у рожевих окулярах з надіями стати успішними та побудувати тут своє щастя.Фільм є своєрідною антропологічною притчею, сатирою про середньостатистичну сучасну східноєвропейську людину, що переживає процес «європеїзації», висуваючи «європейські цінності», але ще не зовсім здатна відпустити посткомуністичну ментальність, яка вкорінена в ній набагато глибше, ніж це може здатися на перший погляд. З усіх східноєвропейських країн саме в сучасній Україні найяскравіше проявляються процеси європеїзації. Мій фільм — це, напевно, перша спроба задуматися над цим процесом — з гумором, який допоміг мені бути чесним навіть у наших найнеприємніших слабких місцях.